UAB „Inovatyvių procesų sprendimai“

PARDAVIMŲ ADMINISTRATORĖ (-IUS) (B2B)

800-950 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Inovatyvių procesų sprendimai“

Darbo pobūdis

  • pardavimo sutarčių ruošimas, pasirašymo organizavimas;
  • pardavimo įgyvendinimo koordinavimas (dokumentų pasirašymas, diegimo detalių suderinimas bendraujant su kolegomis ir klientu, kylančių klausimų sprendimas);
  • klientų pasitenkinimo tyrimų atlikimas;
  • duomenų bazės rinkimas šaltiems skambučiams – rinkai Lietuvoje ir užsienyje;
  • pagalba pardavimų direktorei.

Reikalavimai darbuotojui

  • geri profesiniai gebėjimai – dokumentų ruošimas, darbo planavimas ir organizavimas;
  • puikūs bendravimo su klientais įgūdžiai;
  • pardavimų proceso supratimas;
  • asmeninės atsakomybės prisiėmimas, orientacija į rezultatą, aukšta savimotyvacija ir iniciatyvumas;
  • stiprus atsakomybės jausmas;
  • geros lietuvių kalbos žinios, anglų kalbos žinios – privalumas;
  • noras mokytis.

  • patirtį įmonėje kuriančioje vieną inovatyviausių paslaugų Lietuvoje;
  • darbą parduodant paslaugas verslo įmonėms;
  • stabilų atlyginimą nuo 1245 € iki 1425 € (bruto) priklausantį nuo pasiektų rezultatų;
  • aiškiai numatytus tikslus;
  • įdomų ir dinamišką darbą;
  • asmeninį tobulėjimą ir karjeros galimybes;
  • galimybę kurti, dalyvauti priimant svarbius įmonei sprendimus;
  • draugišką, iniciatyvų kolektyvą;
  • lanksčias darbo sąlygas ir požiūrį.

Daugiau informacijos apie įmonę ir teikiamas paslaugas: .

Atlyginimas

800-950 €/mėn. į rankas

„CircleTEK Solutions“ – įmonė, siūlanti inovatyvius blaivumo patikros sprendimus, pasitelkiant IoT, debesų kompiuterijos, dirbtinio intelekto, kompiuterinio matymo ir išmaniosios inžinerijos technologijas. Kuriame pilną sprendimą nuo išmanių įrenginių sukūrimo iki debesijos platformos, kliento proceso. Mūsų kuriami produktai skirti užtikrinti statybos, gamybos, žemės ūkio, saugos ar transporto industrijose veikiančių įmonių darbuotojų saugumą bei verslo našumą.

Worksober.com/dirbkblaivus.lt, išmanioji biometrinė blaivumo patikros sistema, yra mūsų pagrindinė paslauga, patikrinanti jo blaivumą prieš jam patenkant į darbo vietą ir baigiant darbą bei kompiuterinio matymo pagalba identifikuojanti darbuotoją. Dirbtinio intelekto sprendimai padeda mūsų klientams ne tik užtikrinti 100% darbuotojų blaivumą darbo vietoje, bet ir didinti verslo našumą.
Šiandien mūsų sistemomis Lietuvoje kasdien naudojasi daugiau kaip 250 įmonių ir testuojama per 75 000 darbuotojų. Užsienyje mūsų paslauga siūloma tokiose šalyse kaip Jungtinėje Karalystėje, Japonijoje, Ispanijoje, Lenkijoje bei kitose ES valstybėse.
informacija apie UAB „Inovatyvių procesų sprendimai“
1047 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.