Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Unishop“

Pardavimų administratorius (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Unishop“

Darbo pobūdis

Tarptautinėje rinkoje dirbančiai pardavimo komandai reikalingi darbuotojai, gebantys:
  • kurti ir vystyti efektyvius bei rezultatyvius santykius su esamais ir/arba naujais klientais ir tiekėjais visame pasaulyje;
  • administruoti užsakymus, konsultuoti klientus pateiktų užsakymų klausimais, bendrauti ir derėtis su klientais bei partneriais;
  • bendravimas su klientais vyksta anglų kalba telefonu arba el. paštu.

Reikalavimai

L.geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
Puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
Sėkminga patirtis pardavimuose ir jų administravime;
Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Atsakingumas, atidumas ir savarankiškumas;
Pozityvumas ir ambicingumas.

Privalumai:

Kitų užsienio kalbų (italų, prancūzų, vokiečių, lenkų, rusų ) mokėjimas;
Didmeninės prekybos išmanymas;
Darbo su verslo valdymo programa Pragma 4.0 patirtis.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą;
Iššūkius ir galimybę realizuoti save;
Visas socialines garantijas;
Jaunatvišką, draugišką kolektyvą ir visapusišką pagalbą.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

UAB "Unishop" sparčiai auganti ir besiplečianti, didmeninės prekybos kompanija. Įmonė bendradarbiauja su Europos, Amerikos, Azijos kompanijomis. Tai ambicinga bendrovė, siekianti tapti viena iš rinkos lyderių. Pagrindinė įmonės veikla susijusi su kosmetikos, parfumerijos ir kitų grožio prekių didmenine bei mažmenine prekyba.

Didžiausias įmonės turtas yra jos darbuotojai, todėl kiekvienas UAB “Unishop” darbuotojas yra asmenybė, kuriam drąsiai suteikiame daug atsakomybės bei laisvės įgyvendinti savo sumanymus.
Mes nuolat ieškome kūrybingų, talentingų ir atsidavusių žmonių, kurie trokšta mokytis, tobulėti, patirti ir pasiekti ambicingų tikslų bendrovėje, kur visada pastebimi ir skatinami geriausi rezultatai bei meistriškumas
informacija apie UAB „Unishop“
1625 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
30
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 925 €
25% uždirba 925-1593 €
25% uždirba 1593-2104 €
25% uždirba nuo 2104 €