Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
DOJUS įmonių grupė

Pardavimų administratorius (-ė)

800-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - DOJUS įmonių grupė

Darbo pobūdis

Specialiosios technikos (vejų, komunalinės technikos) užsakymų formavimas
Naudotos žemės ūkio technikos pirkimo-pardavimo, atpirkimo, panaudos sutarčių rengimas
Lizingo paraiškų teikimas į sistemas
Naujos ir naudotos technikos registravimas ŽŪ skyriuose
Parduodamos technikos skelbimų dėjimas į internetinius puslapius
Eksporto dokumentų ruošimas
Bendravimas su muitine
Įvairių pardavimų ataskaitų rengimas
Darbas su apskaitos programa Axapta (klientų/tiekėjų suvedimas, sąskaitų-faktūrų išrašymas, mokėjimų kontrolė, sandėlių likučių priežiūra).

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas apskaitos srityje
Darbo patirtis pardavimų srityje, apskaitoje arba logistikoje būtų privalumas
Anglų kalbos žinios (naudojama darbui su tiekėjais užsakant prekes ir derinant užsakymus)
Atidumas detalėm
Komunikabilumas
Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje
Noras augti lyderiaujančioje kompanijoje

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas
Metinis priedas, priklausantis nuo padalinio rezultatų

DOJUS įmonių grupei priklausančios įmonės yra savo srities lyderės, padedančios vystyti žemės ūkio, miškų ir kitus verslo sektorius, teikiančios sprendimus nuo sunkiosios technikos pardavimų, jos aptarnavimo, išmaniųjų sprendimų diegimo iki nuomos paslaugų. Grupei priklausančios įmonės dirba Lietuvoje ir Latvijoje. Pagrindinė grupės veikla - tai žemės ūkio technikos pardavimai bei popardaviminis aptarnavimas.
informacija apie DOJUS įmonių grupė
54
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.