UAB „Horeca sprendimai“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1544-2455 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Horeca sprendimai“

Darbo pobūdis

Šiuo metu UAB „Horeca sprendimai“ ieško energingo ir turinčio norą mokytis ir dirbti darbuotojo (-jos), kuris užimtų Pardavimų vadybininko (-ės) pareigas. Jeigu esi patyręs pardavimų vadybininkas ir nori prisijungti prie lyderiaujančios savo srityje įmonės – kviečiame prisijungti prie „Horeca sprendimai“ komandos!

Būsite atsakingi už:
  • Naujų klientų paiešką ir ryšių su esamais klientais palaikymą;
  • Užsakymų priėmimą, informacijos apdorojimą ir sisteminimą;
  • Klientų poreikių analizę, komercinių pasiūlymų ruošimą;
  • Dalyvavimą viešųjų pirkimų konkursuose, pasiūlymų peržiūrą, pasiūlymų teikimą;
  • Naujų sutarčių sudarymą, užsakymų koordinavimą;
  • Sąskaitų ir aktų parengimą, atsiskaitymų kontrolę, skolininkų administravimą.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Turite patirties pardavimų srityje, privalumas – atliekų surinkimo ir perdirbimo srityje;
  • Norite mokytis ir tobulėti, augti kartu su įmone;
  • Organizuotumas, operatyvumas, kruopštumas, sklandus minčių dėstymas, empatija ir orientacija į rezultatus – Jūsų savybės;
  • Turite patirties naudojantis Word, Excell, Outlook, Directo (būtų privalumas) programomis;
  • Turite kokybės vadybos patirties LEAN - privalumas.

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
  • Galimybę įgyti patirties ir realizuoti save didelį potencialą turinčioje verslo srityje;
  • Pasidalinimą visomis turimomis žiniomis;
  • Galimybę tobulėti ir kilti karjeros laiptais;
  • Visas darbui reikalingas priemones ir mokymus;
  • Draugišką 10 asmenų kolektyvą, jaukią aplinką biure, kasdienius užkandžius ir skanią kavą;
  • Jums bus priskirtas mentorius, kuris ne tik apmokys darbo funkcijų, bet ir palaikys, kai bus sunku, paskatins, kai trūks motyvacijos, nukreips, kai kryžkelėje pasimesi.

Biuro adresas: Savanorių pr. 193, Vilnius.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais, kurie atitinka keliamus reikalavimus.

Mes gerbiame Jūsų privatumą ir garantuojame konfidencialumą. Informuojame, kad Jūsų pateiktą CV ir jame pateiktus duomenis tvarkysime tik personalo atrankos tikslu ir tik tokį laikotarpį, kol galios darbo skelbimas bei bus užbaigta atranka į siūlomą poziciją. Jokiems tretiesiems asmenims, išskyrus atsakingus įmonės darbuotojus, Jūsų asmens duomenys nebus atskleidžiami. Prašome kandidatuoti tiesiogiai skelbime nurodytu būdu, vengti perteklinių asmens duomenų nurodymo savo CV bei pateikti mums tik tokią asmeninę informaciją, kuri aktuali kandidatuojant į pageidaujamą darbo poziciją.

Atlyginimas

1544-2455 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Horeca sprendimai“ – jau 17 metų sėkmingai dirbanti įmonė, kuri užsiima maisto ir ne maisto atliekų surinkimu, perdirbimu ir utilizavimu.

Mūsų darbo kokybės garantai
Esame lankstūs ir operatyvūs profesionalai; siūlome ekologiškus, racionalius ir inovatyvius sprendimus; laikomės teisės normų ir aukščiausių reikalavimų; tausojame gamtą.

Mes žinome
Visos atliekos gali būti surinktos, išrūšiuotos ir perdirbtos, o mes išsaugosime švarią aplinką ir turėsime daugiau erdvės naujiems projektams.

1 ypatingas klientas
Tai jūs, nes visus sprendimus pritaikome jūsų poreikiams ir siūlome gerą kainos ir kokybės santykį.

17 metų
Surenkame ir perdirbame atliekas. Iki smulkmenų išmanome maisto ir ne maisto atliekų surinkimo, tvarkymo, higienos subtilybes.

1 000 pasitikinčių klientų
Ir kasmet jų daugėja. Tai didžiosios Lietuvos įmonės, žinomos tarptautinės kompanijos, vidutinis ir smulkusis verslas. Aptarnaujame klientus: prekybos tinklai, gamybos-pramonės įmonės ir kt.

informacija apie UAB „Horeca sprendimai“
2082 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
54
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1733 €
25% uždirba 1733-1869 €
25% uždirba 1869-2201 €
25% uždirba nuo 2201 €