Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SCT LUBRICANTS“

Pardavimų analitikas

900-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „SCT LUBRICANTS“

Darbo pobūdis

  • Pardavimų duomenų, asortimento analizė, įžvalgų teikimas;
  • Prekių pateikiamų vidaus ir išorės reklamai analizė, priežiūra, tvirtinimas;
  • Prekių rinkinių logikos vystymas, funkcionalumų plėtojimas;
  • Susijusių prekių, papildomo prekių kiekio akcijų ir kainodaros valdymas, rezultatų analizė;
  • Konkurentų veiksmų monitorinimas, rinkos duomenų sisteminimas, analizė;
  • CRM (nesvarbu koks)

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (tikslieji mokslai, ekonomika, vadyba);
  • Stiprus loginis, analitinis mąstymas;
  • Gebėjimas interpretuoti duomenis, teikti įžvalgas, rekomendacijas;
  • Dėmesys detalėms, kruopštumas;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Geros rusų ir anglų kalbos žinios.
  • Panašaus darbo patirtis - BŪTINA.
Privalumai:
SQL įgūdžiai, panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas;
  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
  • Nuolatinę darbo vietą;
  • Galimybę tobulėti ir augti kartu su įmone;
  • Priedą prie atlyginimo (priklausomą nuo darbo rezultatų).

Darbo užmokesčio sąlygos bus derinamos pokalbio metu.

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „SCT LUBRICANTS“
2981 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
188
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2066 €
25% uždirba 2066-2739 €
25% uždirba 2739-3642 €
25% uždirba nuo 3642 €