Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Bipa“

Pardavimų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

800-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Bipa“

Darbo pobūdis

Darbas su esamais projektais ir tiesioginis bendravimas su klientais.
Užklausų aptarnavimas, komercinių pasiūlymų ruošimas.
Projektinių sąmatų skaičiavimas.
Dokumentacijos viešiesiems pirkimams ruošimas.
Sutarčių ruošimas ir sudarymas.
Darbas biure, todėl yra galimybė dirbti ir žmonėms su fiziniais apribojimais.

Reikalavimai

Patirtis ruošiant pasiūlymus statybiniams projektams būtų privalumas.
Stiprūs darbo su MS office (ar analogu) įgūdžiai.
Geras bendras gramatinis raštingumas.
Aukšta bendravimo kultūra, darbo ir verslo etika.
Pradinis inžinerinis supratimas būtų privalumas.
Anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

Prisijungti prie vienų iš rinkos lyderių.
Darbą stipriame, konkurencingame ir draugiškame kolektyve.
Puikias darbo sąlygas ir galimybes asmeniniam bei profesiniam augimui.
Konkurencingą atlygį.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas
UAB „Bipa“

UAB „Bipa“

UAB „Bipa“, įkurta 1994 m. Kaune, viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo prekybą saugaus eismo priemonėmis. Pagrindinė įmonės veikla – inžineriniai sprendimai saugiam eismui, metalo konstrukcijų ir saugaus eismo priemonių gamyba, prekyba ir montavimas. Įmonė taip pat siūlo gausų mažosios architektūros elementų pasirinkimą, bei prekes skirtas aplinkos pritaikymui neįgaliesiems.
informacija apie UAB „Bipa“
1656 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1400 €
25% uždirba 1400-1705 €
25% uždirba 1705-1867 €
25% uždirba nuo 1867 €