Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Nova rent“

Pardavimų asistentas (-ė)

600-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Nova rent“

Darbo pobūdis

Pardavimo, pirkimo, nuomos sutarčių rengimas;
Komercinių pasiūlymų sudarymas;
Pardavimų ir skolų administravimas;
Sąskaitų išrašymas;
Technikos skelbimų administravimas;
Kitų pavestų užduočių vykdymas;
Darbas Verkių g., Kaune.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas ekonomikos, vadybos, administravimo srityse;
Analitiškumas, kruopštumas ir greita orientacija;
Aukštas kompiuterinis raštingumas;
Užsienio kalbų (anglų ir rusų) žinios;
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas, tačiau svarstysime ir neturinčius patirties darbuotojus.

Draugišką ir profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

UAB „Nova rent“ – žemės ūkio paslaugų įmonė, kuri verčiasi žemės ūkio technikos nuoma ir prekyba, teikia kokybiškas serviso paslaugas bei užsiima atsarginių dalių prekyba. Įmonė sparčiai auga ir plečiasi. Esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą. Ieškome energingų ir veržlių žmonių, kurie yra kūrybingi ir nori iš gyvenimo daugiau!
informacija apie UAB „Nova rent“
2488 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1903 €
25% uždirba 1903-2479 €
25% uždirba 2479-3130 €
25% uždirba nuo 3130 €