Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AQ Wiring Systems UAB
More about company »

Pardavimų asistentas (-ė)

Panevėžys - AQ Wiring Systems UAB

Darbo pobūdis

Pardavimo kainų apskaičiavimas
Pasiūlymų paruošimas klientams
Visos reikalingos informacijos surinkimas, kad būtų galima laiku pateikti pasiūlymus klientams
Klientų produktų kainų peržiūra, perskaičiavimas

Reikalavimai

Aukštasis/Aukštesnysis išsilavinimas
Geros anglų kalbos žinios;
Kompiuterinis raštingumas, geri darbo Excel programa įgūdžiai
Sprendimų ieškojimas
Kruopštumas, atidumas, loginis mąstymas

Mes jums siūlome

Darbą jauname kolektyve
Tobulinimosi kursus
Karjeros perspektyvą
Darbas su naujausiomis ir pažangiausiomis technologijomis
Komandiruotės/stažuotės į kitas AQ Group įmones
Darbą su profesionalais

AQ Wiring Systems UAB yra kabelių pynių bei elektromechaninių sistemų gamintoja.
AQ Wiring Systems UAB Panevėžyje įsikūrė 2001 metais. Per šį laikotarpį tapome vienu didžiausių regiono darbdavių, o komanda išaugo virš 750 darbuotojų, kurie specifines technines žinias įgyja dirbdami įmonėje.

Šiuo metu didžiausi įmonės klientai yra „Volvo“, „Renault“, „Mack Trucks“. Gaminiai eksportuojami į Suomiją, Švediją, Vokietiją, Prancūziją, JAV, Kanadą, Korėją, Kiniją, Naująją Zelandiją, Australiją ir kitas šalis. Įmonės stiprybė yra orientacija į klientus, paprastumas, socialiai atsakingas verslas, sąnaudų efektyvumas, pagarba ir atsakomybė prieš kolegas, klientus, verslo partnerius.

Mes Facebook'e: AQ Wiring Systems UAB
Informacija apie AQ Wiring Systems UAB
769 €
Vid. atlyginimas bruto
773
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Nerijus Olšauskas