Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Studio Casa“
More about company »

Pardavimų asistentas (-ė), projektuotojas (-a)

Kaunas - UAB „Studio Casa“

Darbo pobūdis

  • Darbas interjero salone STUDIO CASA parduodant baldus ir aksesuarus;
  • Profesionalus klientų konsultavimas baldų parinkimo klausimais;
  • Aktyvus bendravimas su architektais ir dizaineriais;
  • Produktų pristatymas ir išmanymas, komercinių pasiūlymų rengimas, projektuojamų baldų brėžinių atlikimas;
  • Naujų klientų paieška, pardavimai.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis analogiškoje srityje (privalumas);
  • Darbo patirtis aktyviuose pardavimuose (privalumas);
  • Interjero dizaino, architektūros praktinis išmanymas, bei panašios srities mokslų diplomas (privalumas);
  • Anglų, rusų kalbos mokėjimas;
  • Iniciatyvumas, darbštumas, atsakingumas, savarankiškumas, kūrybiškumas;
  • Komunikabilumas, mokėjimas išklausyti klientą;
  • Gebėjimas kurti bei pateikti rašytinę ir techninę informaciją (pvz. komerciniai pasiūlymai, techniniai brėžiniai, dalykiniai laiškai ir tt);
  • Darbas AutoCAD programa (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Darbą su išskirtiniais produktais;
  • Profesionalų apmokymą;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį, susietą su pasiektais rezultatais;
  • Savarankiškumo ir iniciatyvos galimybę, dalyvauti kūrybiškai keičiant salono erdvę ir prekių eksponavimą, galimybę realizuoti savo žinias, idėjas;
  • Galimybę apmokymų komandiruotes užsienyje;
  • Estetišką darbo aplinką.

Papildoma informacija:
  • Interjero salonas, esantis Kauno centre S. Daukanto gatvėje;
  • Darbuotojo reikia pilnam etatui, esant poreikiui ir šeštadienį.

UAB "Studio Casa"

Interjero salonas Studio Casa, atstovaujantis žinomiausių baldų ir aksesuarų gamintojus baldų ir aksesuarų srityje: FLEXFORM, GIORGETTI, PORRO, DRIADE, DEDON, RODA ir tt ieško aktyvaus, kūrybingo ir iniciatyvaus žmogaus, norinčio dirbti pardavimo srityje.
Informacija apie UAB „Studio Casa“
982 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Jurga Stanionienė