Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Lofto valdymas"
More about company »

Pardavimų asistentas (-ė)

Vilnius - UAB "Lofto valdymas"

Darbo pobūdis

  • Būsi komercinių pasiūlymų rengimo ekspertas (-ė);
  • Rengsi prezentacijas verslo klientams;
  • Vyksi į susitikimus kartu su pardavimų projektų vadovais;
  • Bendrausi su klientais apie projekto vykdymo eigą;
  • Turėsi erdvę kurti ir laisvę priimti sprendimus.

Reikalavimai

  • Tau įdomu struktūruotai ir įtraukiančiai pateikti informaciją;
  • Esi žmogus, kuris greitai pastebi informacijos netikslumus/klaidas;
  • Tau svarbu suprasti platesnį savo darbo kontekstą, tad įsitrauksi į bendravimą su klientu;
  • Domiesi nekilnojamojo turto rinka;
  • Tave motyvuoja darbas kompanijoje, kuri orientuota į klientą, inovatyvias idėjas ir savo darbuotoją.

Mes jums siūlome

Mes siūlome:
Dinamišką ir įdomų darbą. Galimybę įgauti įvairios patirties. Karjeros galimybes ir saviraiškos laisvę.

Inovatyvus nekilnojamojo turto projektų valdymas.
Informacija apie UAB "Lofto valdymas"
1711 €
Vid. atlyginimas bruto
(91% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Bernardas Žukauskas