Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „EVABOX“

PARDAVIMŲ ASISTENTAS (-Ė)

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „EVABOX“

Darbo pobūdis

  • Kokybiškai ir savalaikiai valdyti esamų klientų užsakymus, suvesti į programą ir koordinuoti jų vykdymą;
  • Sąskaitų išrašymas;
  • Palaikyti ir vystyti santykius su esamais klientais;
  • Logistikos organizavimas (pardavimo užsakymų formavimas ir transporto organizavimas);
  • Profesionaliai reprezentuoti įmonę ir jos gaminamą produkciją;
  • Pagalba įgyvendinant pardavimų skyriaus tikslus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turite aukštąjį išsilavinimą arba esate paskutinio kurso studentas (vadybos, ekonomikos srityje didelis privalumas);
  • Patirtis klientų aptarnavimo, logistikos, pardavimų srityje būtų privalumas;
  • Pasižymite stipria orientacija į rezultatą, greita reakcija, sugebate pozityviai reaguoti į stresines situacijas;
  • Puikiai bendraujate raštu ir žodžiu anglų kalba (kitų kalbų mokėjimas yra privalumas);
  • Esate atsakingas (-a), kruopštus (-i), pareigingas (-a), iniciatyvus (-i), komunikabilus (-i), gebate dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje, lengvai bendraujantis (-i), gebate greitai analizuoti ir įsisavinti naują informaciją.

  • Įdomų, nemonotonišką, kupiną iššūkių, darbą motyvuotoje ir veržlioje komandoje;
  • Kolegą – mokytoją, kuris dalinsis patirtimi ir padės sėkmingai startuoti naujose pareigose;
  • Galimybę augti kartu su įmone bei realizuoti savo sugebėjimus ir idėjas;
  • Kompetencijas atitinkantį atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Prasmingą bei linksmą laiką komandos formavimo metu;
  • Galimybę vykti į tarptautines parodas;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Visas socialines garantijas

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

2013 m. sukūrėme prekės ženklą EVABOX, kuriuo žymime medinius stalčius ir jų aksesuarus. Didžiausias mūsų prioritetas yra kokybė, todėl siūlome ekologiškus gaminius, pagamintus iš kruopščiai atrinktos medienos. Pamatę EVABOX ženklu pažymėtą gaminį, būkite tikri dėl jo kokybės ir ilgaamžiškumo.
informacija apie UAB „EVABOX“
2396 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1972 €
25% uždirba 1972-2406 €
25% uždirba 2406-2712 €
25% uždirba nuo 2712 €