Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Motivate LT“

Pardavimų asistentė (-as)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Motivate LT“

Darbo pobūdis

Pagalba pardavimo skyriui ir skyriaus vadovui
Bendravimas su distributoriais, klientais, marketingo skyriumi
Marketinginių procesų organizavimas, vykdymas ir kontrolė
Pardavimo ataskaitų rengimas ir duomenų atnaujinimas
Planuojamų produktų kiekių susisteminimas
Informacinių, logistinių duomenų/kortelių ruošimas
Prezentacijų rengimas
Renginių organizavimas
Biuro tvarkos priežiūra

Reikalavimai darbuotojui

Labai geros anglų kalbos žinios
Labai geros MS Excel žinios
Komunikabilumas
Kruopštumas, atsakingumas
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
Draugišką kolektyvą
Atostogas užsienyje su kolektyvu
Galimybę tobulėti

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Nuo 2009-ųjų metų mes esame partneriai:

tarp organizacijos ir tinkamiausių darbuotojų.
tarp organizacijos ugdymo poreikių ir geriausia tuos poreikius atliepiančių konsultantų.

Mūsų klientė - tarptautinės plataus vartojimo prekių gamintojos "Reckit Benkiser" atstovė Lietuvoje UAB "Servitia". Šiuo metu įmonė ieško pastiprinimo higienos prekių pardavimo padaliniui.