Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ECHO STAMP" (STAMPLINE)
More about company »

Pardavimų asistentė/-as

Nuo 500 Eur
Vilnius - UAB "ECHO STAMP" (STAMPLINE)

Darbo pobūdis

Jei esi kantrus, darbštus, norintis mokytis ir tobulėti, mėgsti reklamos sritį ir nori augti joje, o Tavo svajonė tapti Projektų vadovu/-e - šis pasiūlymas kaip tik Tau.

Darbo pobūdis - verslo dovanų pasiūlymų pagal vadovo nurodymą ruošimas, darbas su prekių nuotraukomis bei katalogais, skambučiai klientams.

Reikalavimai

Reikia mokėti anglų kalbą.

Mes jums siūlome

Daug naujų žinių, dinamišką darbo tempą, draugišką kolektyvą, reiklų vadovą ir galimybę tapti verslo dovanų srities profesionalu.
Žinoma, taip pat visas socialines garantijas, patogią darbo vietą ir laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Esame 25 metus sėkmingai dirbanti ir auganti įmonė, nuolat investuojanti tiek į darbuotojus, tiek į technologijas.
Veiklos sritis - verslo dovanų su reklamos užrašais gamyba.
Informacija apie UAB "ECHO STAMP" (STAMPLINE)
1255 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
52
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vladislav Bobin