Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''IKOSA''
More about company »

Pardavimų asistentė (-as)

Vilnius - UAB ''IKOSA''

Darbo pobūdis

  • Asistavimas pardavimų skyriui;
  • Pirkimo-pardavimo dokumentų ruošimas;
  • Bendravimas su įmonės klientais.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas, pageidautina - rinkodaros, verslo vadybos, apskaitos srityje (gali būti paskutiniųjų kursų studentas (-ė));
  • Darbo patirtis pardavimų ar rinkodaros srityje būtų privalumas;
  • Labai geri darbo kompiuteriu (Microsoft Office programa) įgūdžiai;
  • Komunikabilumas, atsakingumas, analitinis mąstymas.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje;
  • Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes.

Darbo vieta: Kirtimų g., Vilnius
Darbo laikas: I-V 8:00-17:00 val.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Įmonė, užsiimanti medienos apdirbimu bei didmenine prekyba medienos gaminiais.
Informacija apie UAB ''IKOSA''
970 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tadas Baltrušaitis