Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "JCDecaux LIETUVA"
More about company »

Pardavimų atstovas (-ė) Klaipėdos, Kauno, Panevėžio ir Šiaulių regionuose

Klaipėda - UAB "JCDecaux LIETUVA"

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų paieška ir bendravimas su esamais įmonės klientais Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių regionuose;
  • Klientų poreikių analizė, ilgalaikių bendradarbiavimo ryšių užtikrinimas ir palaikymas;
  • Profesionalus derybų vedimas, pasibaigiantis abipusiai naudingu sandoriu.

Reikalavimai

  • Sėkminga aktyvių pardavimų patirtis (media kanaluose - privalumas);
  • Gebėjimas strategiškai mąstyti ir būti vienu žingsniu priekyje;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, atsakingumas ir orientacija į rezultatą;
  • Kruopštumas ir organizuotumas, gebėjimas valdyti keletą užduočių vienu metu;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Geros MS Offise žinios.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą lauko reklamos srityje;
  • Tarptautinę kultūrą;
  • Mokymosi, tobulėjimo ir profesinių siekių įgyvendinimo galimybes;
  • Draugišką ir iššūkius priimantį kolektyvą;
  • Darbo automobilį;
  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Papildomas naudas, nesusijusias su darbo užmokesčiu.

JCDecaux yra pirmaujanti prancūziško kapitalo lauko reklamos kompanija savo veiklą vykdanti 80 pasaulio šalių. Lietuvoje JCDecaux užima rinkos lyderio poziciją. Prisijungdami prie JCDecaux turėsite galimybę įsilieti į komandą, kuri turi vieningą bei aiškią strategiją, bendrus tikslus ir vertybes.
Informacija apie UAB "JCDecaux LIETUVA"
1974 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
46
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1297 €
25% uždirba 1297-1524 €
25% uždirba 1524-2114 €
25% uždirba nuo 2114 €
Vadovas: Žaneta Fomova