Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Talent Lab

PARDAVIMŲ ATSTOVAS (-Ė) KLAIPĖDOS REGIONUI

Klaipėda, Gargždai - Talent Lab

Pagrindinės atsakomybės

  • Distribucijos tinklo Klaipėdos regione priežiūra ir vystymas;
  • Distributorių pardavimų priežiūra ir vystymas;
  • Produktų ir produktų grupių pardavimo vystymas;
  • Santykių su statybos įmonėmis ir klientais palaikymas;
  • Įmonės veiklos reprezentavimas Klaipėdos regione.

Reikalavimai pozicijai

  • Aukštasis techninis arba statybos inžinerijos išsilavinimas;
  • Panašaus ar analogiško darbo patirtis pardavimų srityje;
  • Statybinių medžiagų rinkos išmanymas būtų privalumas;
  • Labai geras kompiuterinis raštingumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Puikūs bendradarbiavimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, organizuotumas ir orientacija į rezultatą;
  • Galimybė dirbti „namų biuro“ sąlygomis.

„Baumit“ siūlo

  • Atsakingą ir įdomų darbą tarptautinėje aplinkoje;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Savarankišką savo darbo organizavimą;
  • Motyvuojantį atlygį ir priedus nuo darbo rezultatų;
  • Visas darbui reikalingas priemones: automobilį, kompiuterį, mobilų telefoną ir kt.
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – tarptautinė įmonė „Baumit“, puoselėjanti ilgametes tradicijas, lyderiaujanti Europoje fasadų šiltinimo sistemų vystytoja ir statybinių mišinių gamintoja, Lietuvoje veikianti nuo 2008 m. Šiuo metu „Baumit“ aktyviai plečia savo veiklą ir darbui Lietuvoje ieško pardavimų atstovo (-ės) Klaipėdos regionui. Jeigu jūs norite tobulėti kartu su savo srities profesionalais, atskleisti visą savo potencialą ir dirbti tarptautinėje aplinkoje – mūsų klientė kviečia prisijungti!

Daugiau informacijos rasite