Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ERGO
More about company »

PARDAVIMŲ DEPARTAMENTO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Vilnius - ERGO

Darbo pobūdis

  • pardavimų plėtros projektų inicijavimas;
  • pardavimų srities atstovavimas vidiniuose bendrovės projektuose bei susitikimuose;
  • pardavimus skatinančių priemonių ruošimas ir įdiegimas;
  • pardavimų tikslų formavimas ir jų vykdymo apskaita ir vertinimas;
  • reguliarus efektyvumo rodiklių skaičiavimas;
  • nuolatinė komunikacija su pardavimų tinklo atstovais.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • geri analitiniai įgūdžiai;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač„MS Excel“ programa);
  • mokėti anglų kalbą;
  • asmeninė atsakomybė ir gebėjimas dirbti komandoje;
  • pozityvus mąstymas bei iniciatyvumas;
  • darbo patirtis draudimo srityje -privalumas.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje draudimo bendrovėje;
  • geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas;
  • profesinio tobulėjimo ir mokymosi galimybes.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
ERGO

ERGO

ERGO – stabiliai veikianti, vokiško kapitalo Europos bendrovė. Tai viena pirmaujančių draudimo grupių Baltijos šalyse ir tarptautinės ERGO grupės dalis. Pagrindinis ERGO akcininkas – viena didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“. Mūsų pagrindinis veiklos principas: „Apdrausti – reiškia suprasti“.