Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Atticae“

Pardavimų direktorius (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Atticae“

Darbo pobūdis:

Pardavimų strategijos ir planų kūrimas bei įgyvendinimas Lietuvos rinkoje;
Nuolatinė strateginė rinkos analizė, pardavimo planų teikimas vadovybei, rezultatų matavimas, savalaikis reagavimas į rinkų pokyčius;
Pardavimų komandos veiklos organizavimas, koordinavimas ir priežiūra;
Pardavimų komandos formavimas, motyvavimas ir stiprinimas;
Derybų vedimas ir darbas su svarbiais klientais;
Veiklos ir rezultatų analizė, ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas;
Pardavimų direktoriaus (-ės)/vadovo (-ės) darbo patirtis;
Puikūs pardavimo, derybų, analizės įgūdžiai;
Orientacija į tikslo siekimą, gebėjimas suburti ir įkvėpti komandą;
Domėjimasis rinka, aktyvumas, iniciatyvumas;
Atsakingumas, komunikabilumas sąžiningumas, strateginis; mąstymas ir gebėjimas greitai reaguoti į pokyčius.

Kodėl turėtų būti įdomu Jums? Todėl, kad:

Įdomų ir atsakingą darbą stiprioje kompanijoje;
Dinamišką, kupiną iššūkių ir profesinio augimo darbo aplinką;
Galimybę prisidėti prie verslo vystymo;
Motyvuojantį atlyginimą bei priedus, atitinkančius pasiektus darbo rezultatus.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

"Atticae"- individualiai pritaikyti personalo atrankos bei darbo teisės sprendimai. Kiekvienas karjeros ar verslo kelias yra unikalus, todėl klientams padedame nupiešti išskirtinį jų sėkmės žemėlapį.