Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Venipak įmonių grupė
More about company »

Pardavimų direktorius (-ė)

Vilnius - Venipak įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Pardavimų strategijos ir planų kūrimas bei įgyvendinimas Lietuvos ir užsienio rinkose
  • Nuolatinė strateginė rinkos analizė
  • Pardavimų komandos veiklos organizavimas, koordinavimas ir priežiūra
  • Pardavimų komandos formavimas, motyvavimas ir stiprinimas
  • Derybų vedimas ir darbas su svarbiais klientais
  • Veiklos ir rezultatų analizė, ataskaitų ruošimas
  • Dalyvavimas įmonės verslo strategijos ruošime

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Pardavimų direktoriaus/vadovo darbo patirtis
  • Stiprūs derybiniai, B2B pardavimo įgūdžiai
  • Orientacija į tikslo siekimą
  • Gebėjimas efektyviai bendrauti su partneriais, klientais bei komanda
  • Geri analitiniai įgūdžiai ir strukūrinis mąstymas
  • Domėjimasis rinka
  • Atsakingumas, komunikabilumas, sąžiningumas, strateginis mąstymas ir gebėjimas greitai reaguoti į pokyčius
  • Galimybė vykti į komandiruotes
  • Puikios lietuvių, anglų ir rusų kalbos žinios

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą stiprioje bei augančioje kompanijoje
  • Dinamišką, kupiną iššūkių ir profesinio augimo darbo aplinką
  • Galimybę prisidėti prie verslo vystymo ir plėtros užsienio šalyse
  • Galimybę kurti ir įvedinėti į rinką naujus produktus/paslaugas
  • Motyvuojantį atlyginimą bei priedus, atitinkančius pasiektus darbo rezultatus
  • Profesionalų ir draugišką kolektyvą

Atlyginimas

Derybų klausimas

Jau 14 metų VENIPAK sėkmingai auga ir plečiasi. Esame ne tik tarptautinė greitųjų siuntų tarnyba, bet ir sparčiausiai Baltijos šalyse auganti kompanija. Mūsų paslaugų kokybe pasitiki daugiau kaip 6.000 verslo klientų. Sukūrėme virš 600 darbo vietų, siuntas rūšiuojame 21 terminale. Kasdien keli šimtai VENIPAK kurjerių išvežioja po 45.000 siuntų. Tad iššūkių čia netrūksta. Lygiai taip pat, kaip ir galimybių pasireikšti.
Taigi, jai esate ambicingas, norintis augti ir tobulėti, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.