Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Bonso logistika“
More about company »

Pardavimų, ekspedicijos vadybininkas (jūrų, oro kroviniai)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Bonso logistika“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų ir vežėjų paieška, kontaktų užmezgimas, derybos.
  • Darbas su esamais klientais ir partneriais, ryšių palaikymas.
  • Jūrinių krovinių gabenimo organizavimas ir kontrolė.
  • Pervežimo dokumentų administravimas.
  • Klientų konsultavimas ir operatyvus problemų sprendimas.

Reikalavimai

  • Mažiausiai 1 metų panašaus darbo patirtis transporto/logistikos srityje.
  • Geros anglų kalbos žinios. Rusų, lenkų, vokiečių kalba - privalumas.
  • Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai
  • Komunikabilumas ir pozityvus bendravimas.
  • Stipri orientacija į rezultatą, organizuotumas.
  • Atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir aktyvų darbą jaunoje ir perspektyvioje kompanijoje.
  • Modernų požiūrį į darbuotoją, jo motyvaciją
  • Lankstų darbo grafiką.
  • Fiksuotą atlyginimą bei itin motyvuojančią atlygio sistemą, paremtą darbo rezultatais.
  • Puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Atlyginimas orientacinis, pasiūlymas vertinamas individualiai pagal reikalavimų punktų atitikimą.

Bonso Logistics - vos per porą metų, pasaulinėje krovinių ekspedijavimo rinkoje spėjusi įsitvirtinti įmonė. Modernus požiūris į klientą, pagarba paslaugų tiekėjams užtarnavo įmonei gerą vardą. Ieškome patyrusių specialistų norinčių dirbti geroje atmosferoje, lanksčioje darbo aplinkoje su dosniu atlygiu.

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi įmonės duomenų bazėje. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.