UAB „Merbonas“

Pardavimų eksporto vadybininkas - Lenkija

1200-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Merbonas“

Darbo pobūdis

Į eksporto komandą ieškome pastiprinimo.
Aktyviai ieškosi naujų klientų Lenkijoje, aiškinsiesi jų poreikius,vesi derybas ir naujus pardavimų užsakymus, prižiūrėsi jų įvykdymą.
Bendrausi su esamais įmonės klientais bei vykdysi jiems pardavimus.
Važiuosi į komandiruotes pas klientus bei parodas;
Rengsi komercinius pasiūlymus klientams, būsi atsakingas už šalies prekių kainodaros formavimą.
Kelsi tikslus, formuosi biudžetus.
Kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

Bent 2 metų sėkminga pardavimų vadybininko patirtis dirbant su eksportu.
Kūrybiškumas bei nestandartinis mastymas.
Orientacija į rezultatą.
Puiki lenkų kalba bei komunikabilumas.
Geri derybų, bendravimo, laiko planavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai.
Gebėjimas kelti tikslus bei organizuotis darbą savarankiškai.
Gebėjimas užmegzti ilgalaikius kontaktus ir sudominti potencialius klientus.
Kritinis mąstymas, iniciatyvumas, atsakingumas.
Gebėjimas greitai įsisavinti didelį informaciją.
Kompiuterinis raštingumas.

Privalumas - patirtis tekstilėje.

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlygio sistemą bei karjeros galimybes.
Patirtį taprtautinės prekybos įmonėje.
Darbo vietą stabilioje, augančioje kompanijoje.
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1200-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas sutartinis ir priklauso nuo kandidato patirties bei žinių, derybų klausimas.

Tarptautinė prekybos įmonė, tiekianti žaliavas įvairiems pramonės segmentams Europoje.
informacija apie UAB „Merbonas“
4
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.