Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Merbonas“

Tekstilės pardavimų vadybininkas Lenkijos regionui

2580-3650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Elektrėnai - UAB „Merbonas“

Darbo pobūdis

Ieškome pastiprinimo į pardavimų komandą Lenkijos regionui, darbui su tekstilės audiniais.
Įmonės ofisas Kaune, todėl darbas būtų keletą dienų per savaitę Kaune, keletą Vilniuje.
Aktyviai bendrausi su esamais bei ieškosi naujų įmonės klientų, aiškinsiesi jų poreikius, vesi derybas ir pardavimų užsakymus, prižiūrėsi jų įvykdymą.
Važiuosi į komandiruotes pas klientus bei parodas - mažiausiai 5 d.d. per mėnesį.
Rengsi komercinius pasiūlymus klientams.
Kelsi tikslus, formuosi biudžetus.
Kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga pardavimų vadybininko patirtis dirbant Lenkijos rinkoje - didelis privalumas tekstilės žaliavų importas-eksportas.
Kūrybiškumas, nestandartinis, kritinis mąstymas, atsakingumas, iniciatyvumas bei draugiškumas dirbant komandoje.
Orientacija į rezultatą.
Puiki lenkų kalba žodžiu bei raštu, bei komunikabilumas (gimtoji lenkų kalba būtų privalumas);
Anglų kalba privalumas;
Geri derybų, bendravimo, laiko planavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai;
Gebėjimas kelti tikslus bei komandinio darbo supratimas;
Gebėjimas užmegzti ilgalaikius kontaktus ir sudominti potencialius klientus;
Galimybė važiuoti į komandiruotes;
Kompiuterinis raštingumas, patirtis dirbant su CRM privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Nemokama kava bei arbata

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui
Gerą atlyginimą bei priedus.
Darbo vietą lyderiaujančioje savo srityje kompanijoje Europoje.
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

2580-3650 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo kandidato patirties bei žinių.

Tarptautinė prekybos įmonė, tiekianti žaliavas įvairiems pramonės segmentams Europoje.

Įmonės biuras Kaune, tačiau yra galimybė dirbti nuotoliniu būdu, pagal susitarimą.
informacija apie UAB „Merbonas“
2021 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.