Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
United Agents, SIA
More about company »

PARDAVIMŲ GRUPĖS LYDERIS (-Ė)

1000-4000 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Trakai, Elektrėnai - United Agents, SIA

Darbo pobūdis

Aktyvi naujų klientų paieška, rinkos stebėsena, nuolatinis bendravimas su naujais ir esamais klientais, konkurentų analizė;
Aktyvus pasaulinės lojalumo sistemos pristatymas potencialiems ir naujiems klientams, pardavimų planų vykdymas;
Pasiūlymų ir sutarčių ruošimas;
Savarankiškas vykdomų pardavimo projektų koordinavimas ir valdymas;
Pardavimų komandos formavimas ir jos apmokymai;

Reikalavimai

Būtina sėkminga patirtis B2B aktyvių pardavimų srityje ne mažiau 2 metai;
Patirtis dirbant su lojalumo sistemomis ar rinkodaros srityje laikoma privalumu;
Lyderio savybės, atkaklumas, puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai, aktyvumas, atidumas, loginis mąstymas, orientacija į rezultatą, gebėjimas dirbti komandoje;
Anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu) ir geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Darbą atstovavimo sutarties pagrindu.
Aukštą atlyginimą, priklausantį nuo asmeninių ir komandos pardavimų rezultatų;
Pastovius apmokymus;
Atsakingą darbą ir karjeros galimybes tarptautinėje įmonėje;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
Nuoširdžius, kompetentingus ir siekiančius vieningų tikslų kolegas.

Atlyginimas

1000-4000 €/mėn. į rankas

Austrijos tarptautinė kompanija, plėtojanti analogų neturinčią pasaulinę lojalumo sistemą, dirbanti 50 pasaulio šalių ir turinti daugiau nei 14 milijonų vartotojų bei daugiau nei 400 000 aptarnavimo vietų, plečia savo veiklą Lietuvoje, ir užsienyje.