Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ostas“

PARDAVIMŲ GRUPĖS VADOVAS (-Ė) (GRINDŲ DANGOS)

1800-2800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ostas“

Darbo pobūdis

  • Bendrovės pardavimų politikos formavimas, planavimas ir vykdymo kontrolė;
  • Reguliari konkurencinės aplinkos ir tikslinių klientų grupių apžvalga Baltijos šalyse;
  • Pardavimų komandos plėtra, koordinavimas ir ugdymas;
  • Aukštų kiekybinių ir kokybinių pardavimų grupės veiklos rodiklių užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Ne trumpesnė nei 3 metų sėkmingo vadovavimo patirtis B2B pardavimų komandoms;
  • Kryptingo komandų vystymo ir ugdymo įgūdžiai;
  • Ekonominės ir vadybinės žinios, užtikrinančios gebėjimą suvokti ir operuoti verslui aktualiais baziniais rodikliais;
  • Sėkminga asmeninių B2B pardavimų patirtis;
  • Darbo patirtį su architektų ir /arba projektuotojų bendrovėmis laikysime svariu privalumu;
  • Puikūs komunikavimo, derybų ir pardavimų įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas bei gebėjimas analizuoti tiek informaciją, tiek duomenis skaitine išraiška;
  • Puikūs rusų ir anglų kalbų bendravimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą sparčiai augančioje bendrovėje;
  • Verslo komandiruotes, lankant klientus, bendrovės gamintojus ir tarptautines specializuotas parodas;
  • Visas darbui būtinas darbo priemones (mobilus telefonas, kompiuteris, automobilis);
  • Bazinį 1.800 – 2.800 Eur netto atlygį ir bonusus, priklausančius nuo pardavimų komandos rezultatų;
  • Darbo vietą verslo centre „KAMANĖ“, Ukmergės g. 369A, Vilnius.

Atlyginimas

1800-2800 €/mėn. į rankas
Papildomai: bonusai, priklausantys nuo pardavimų komandos rezultatų
UAB „Ostas“

UAB „Ostas“

UAB "OSTAS" () – viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių, teikianti profesionalius sprendimus grindų dangų, grindų dangų priežiūros ir kojų valymo sistemų srityje. Bendrovė vykdo veiklą Baltijos šalyse ir atstovauja žymiausius sričių lyderius, kaip: Shaw Contract, Emco, Tarkett, Forbo ir Dr. Schutz. 2022 m. UAB "OSTAS" planuoja pradėti kojų valymo sistemų gamybą Lietuvoje.

UAB "OSTAS" įkurta 2008 metais. Šiuo metu bendrovėje dirba 7 darbuotojai, o apyvarta sudaro 1,7 mln. Eurų.
Šiuo metu UAB "OSTAS" pardavimų komandai ieško PARDAVIMŲ GRUPĖS VADOVO (-ĖS) (GRINDŲ DANGOS)
informacija apie UAB „Ostas“
1508 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.