Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Telemarketing"
More about company »

Pardavimų grupės vadovė (-as) Utenoje

635–1700 Eur
Utena - UAB "Telemarketing"

Darbo pobūdis

  • Pardavimų grupės darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Naujų komandos narių atranka ir įvedimas;
  • Darbuotojų motyvavimas ir ugdymas;
  • Įmonės reprezentavimas;
  • Darbo veiklos analizė ir ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

  • Komandos lyderio savybės, komunikabilumas, geri derybiniai įgūdžiai;
  • Patirtis aktyvių pardavimų srityje;
  • Noras nuolat gilinti vadovavimo, pardavimų ir derybinius įgūdžius;
  • Pozityvumas, iniciatyvumas, orientacija į tikslų įgyvendinimą.

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Motyvuojantį, konkurencingą atlygio paketą bei priedus;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;

Atlyginimas

635–1700 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB „Telemarketing“ - nuo 2005 metų stabiliai veikianti, profesionalias telemarketingo paslaugas teikianti, įmonė. Turime septynis skambučių centrus Lietuvoje: po du Vilniuje, Alytuje, Marijampolėje ir vienas Utenoje. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau kaip 100 kvalifikuotų daugiakalbių (anglų, rusų, lenkų k.) darbuotojų. Nuolat investuojama į darbuotojų profesinį tobulėjimą - organizuojamos pardavimų simuliacijas, bendravimo su klientais mokymai, rengiami bendri aptarimai. Net 50 % pardavimų grupės vadovų savo karjerą pradėjo nuo pardavimo telefonu vadybininko pareigų.
Informacija apie UAB "Telemarketing"
624 €
Vid. atlyginimas bruto
125
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Renata Dindė