CVB client

Pardavimų grupės vadybininkas - vadovo asistentas

850-1600 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Orstela“

Darbo pobūdis

  • Pardavimų marketingas užsienio rinkose;
  • Aktyvus B2B ir B2C pardavimų ilgalaikės strategijos ir metodų formavimas, įgyvendinimas;
  • Veiklos rinkų monitoringas ir konkurencinės aplinkos analizė;
  • Pardavimo skyriaus veiklos ir grupės organizavimas, koordinavimas, priežiūra;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis / aukštesnysis Išsilavinimas;
  • Kompiuterinis raštingumas,
  • Anglų kalba;
  • Bet kokia patirtis pardavimų sferoje.
  • Sugebėjimas dirbti, planuoti ir priimti sprendimus savarankiškai

Privalumas:
  • Pardavimų vadybos darbo patirtis;
  • Darbo patirtis reklamos ir marketingo sektoriuje;
  • Darbo patirtis bet kokios srities gamybinėje įmonėje;
  • Darbo patirtis logistikos srities įmonėje;
  • Gamybos metodų, procesų išmanymas;
  • Bet kokios Skandinavų šalies kalbos žinojimas, supratimas;

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:
  • Plačios asmeninės karjeros galimybės
  • Įvertinimo ir skatinimo sistemą tiesiogiai priklausomą nuo pasiektų rezultatų
  • Visas socialines garantijas

Atlyginimas

850-1600 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Orstela“

  • Lietuvos kapitalo paslaugų ir gamybos įmonė, keliolika metų sėkmingai vykdanti savo veiklą orientuotą Į savo gaminių ir paslaugos eksportą į Skandinavijos šalis.
informacija apie UAB „Orstela“
1508 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.