Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Pardavimų "GURU"/EKSPORTO VADYBININKAS

Klaipėda - UAB "Mabrocona"

Darbo pobūdis

Aktyvi darbo klientų paieška

Reikalavimai

Darbo patirtis pardavimuose 3 metai
Būtina mokėti vokiečių, anglų ir rusų kalbas
Vairuotojo teisės (B kategorija)
Gebėjimas dirbti komandoje
Siekti profesinio augimo

Mes jums siūlome

Visus reikalingus išteklius darbui
Patrauklią atlyginimo sistemą
Mokymus
Aktyvų ir kūrybingą darbą
MES JŪSŲ LAUKIAME!

Atlyginimas

Derybų klausimas
CVB client

UAB "Mabrocona"

We are acting as ship repair/build specialists, human resource providers, technical managers, ship owners, ship chandlers, condition surveyors, insurance claim managers. As of today, we have established strong relationship and contracts with a variety of large companies from Sweden, Germany, Norway, Netherlands, Latvia, Denmark to Nigeria and Ghana.

JSC MABROCONA owns and manages various floating and survey equipment as well as a multipurpose work boat MERLIN, mainly to support the dredging and port development industry.
The scope of our services cover such industries as shiprepair, shipbuilding, dredging & marine construction, underwater works, human resources, surveys, metal constructions, ship insurance, ship agency and other.
Informacija apie UAB "Mabrocona"
690 €
Vid. atlyginimas bruto
184
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 588 €
25% uždirba 588-725 €
25% uždirba 725-725 €
25% uždirba nuo 725 €
Vadovas: Denis Bronštein