Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Credo Partners“

Pardavimų GURU

Kaunas - UAB „Credo Partners“

Darbo pobūdis

Esi energingas, inovatyvus, drąsus ir nestokojantis užsispyrimo ir ieškai naujo darbo?
O galbūt studijuoji ir kišenėje švilpia vėjas?
Į darbą nori eiti kaip į šventę?
Mes - „Credo Partners“ laukiame Tavęs. Tai įmonė, kurioje gali kalbėti telefonu visą dieną ir dar gauti už tai atlyginimą :)

Reikalavimai darbuotojui

Mums rūpi:

  • Tavo nusiteikimas ir optimizmas.
  • Noras tobulėti ir dirbti.
  • Aistra ir užsispyrimas užsibrėžtam tikslui siekti.
  • Tavo pomėgis bendrauti.

Mums nerūpi:
  • Tavo blogi įpročiai kol jų neatsineši į darbą.
  • Tavo darbinė patirtis, nes TIKIME, kad visko gali išmokti.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Darbą draugiškame, jaunatviškame kolektyve.
  • Galimybę darbą derinti su studijomis.
  • Nuolatinį tobulėjimą ir mokymus.
  • Stabilų atlyginimą ir puikius priedus už rezultatus.
  • Naujus iššūkius.
  • Patogią darbo vietą pačiame miesto centre.
  • Atmosferą, kurioje jausiesi kaip namuose.

Mūsų įmonė gali padėti tau tobulėti arba tapti tramplynu Tavo tolimesnėje karjeroje. Siųsk savo CV!

„Credo Partners“ nuo 2007 m. sėkmingai teikia kontaktų centro paslaugas, pateisindama klientų lūkesčius. Klientas – mūsų prioritetas, todėl kartu su profesionalia ir entuziastinga vadovų ir vadybininkų komanda kiekviename procese siekiame prisidėti prie kliento sėkmės ir gerų veiklos rezultatų. Mūsų nuolatiniai klientai – telekomunikacijų, finansų, pardavimo ir kitų verslo sektorių lyderiai tai patvirtina ilgalaike ir lojalia partneryste. „Credo Partners“ dirba su naujausiais vadybiniais ir telefonijos sprendimais, kurie atveria galimybes koncentruotis ne į procesą, o į rezultatą.

Sekite naujienas apie mus:
informacija apie UAB „Credo Partners“
1403 €
Vid. atlyginimas bruto
194
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 792 €
25% uždirba 792-1209 €
25% uždirba 1209-1404 €
25% uždirba nuo 1404 €