Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „RNDV Industries“

PARDAVIMŲ GURU (LAIVŲ IZOLIAVIMAS) AKTYVŪS PARDAVIMAI

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „RNDV Industries“

Prisijunk prie mūsų!

Sparčiai auganti, šiuolaikiška ir veržli komanda, kviečia prisijungti patyrusį ir naujų iššūkių nebijantį, drąsiai save PARDAVIMŲ GURU galintį pavadint, pardavimų vadybininką!

Darbo pobūdis:

  • Aktyvi potencialių klientų paieška (izoliavimas-skardinimas laivuose) ;
  • Komunikacija su esamais klientais;
  • Potencialių projektų, sutarčių analizė;
  • Derybos;
  • Užsibrėžtų tikslų siekimas, pasiūlymų teikimas.

Reikalavimai

  • Panaši darbo patirtis su užsienio klientais;
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai (tik C1-C2 lygiai);
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Galimybė vykti į komandiruotes;
  • Iniciatyvumas, pozityvumas ir motyvacija siekti geriausių rezultatų;
  • Noras būti svarbią komandos dalimi ir prisidėti prie įmonės plėtros.

Mes siūlome

  • Atsakingą, įdomų, dinamišką ir kupiną iššūkių darbą;
  • Puikias darbo sąlygas ir visas priemones, reikalingas geriems darbo rezultatams užtikrinti;
  • Darbą šiuolaikiškoje, sėkmingai veikiančioje ir perspektyvioje kompanijoje;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

Mes esame RNDV įmonių grupė – viena didžiausių statybos paslaugų teikėjų Europoje. Daugiau nei 1500 gamybos, projektų valdymo ir administracijos darbuotojų, kurių kompetencijos, patirtis ir profesionalus komandinis darbas slypi už šimtų įgyvendintų projektų.

UAB „RNDV Industries“ įmonė, priklausanti RNDV įmonių grupei. Pagrindinė veikla yra pastolių montavimo bei izoliavimo - skardinimo darbai pramonės objektuose bei laivuose, tokiose šalyse kaip Nyderlandai, Belgija, Suomija, Vokietija ir Prancūzija.