Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "People Link"
More about company »

Pardavimų informacijos koordinatorius (-ė)

Vilnius - UAB "People Link"

Atsakomybės:

  • Informacijos iš klientų surinkimas;
  • Klientų aptarnavimas telefonu;
  • Dalyvavimas įvairiuose Pardavimų skyriaus projektuose;
  • Darbas su CRM bei kitomis programomis.

Reikalavimai:

  • Universitetinis išsilavinimas;
  • Darbo telefonu patirtis;
  • Labai gera anglų kalba;
  • Iniciatyvumas, komunikabilumas, pozityvumas.
  • Patirtis dirbant su CRM (privalumas);
  • Galimybė dirbti pilnu etatu.

Nauda Jums:

  • Dirbsite tarptautinėje įmonėje ir turėsite galimybę augti tiek asmeniškai, tiek profesiškai;
  • Turėsite galimybę prisidėti prie įvairių projektų;
  • Dirbsite draugiškų bei kompetentingų kolegų apsuptyje.

Mūsų klientė - Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje, valdanti 84-ių degalinių tinklą, šiuo metu įmonė ieško Pardavimų informacijos koordinatoriaus (-ės), darbui Vilniuje.