Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LISVEDA“
More about company »

PARDAVIMŲ INŽINIERIUS

900-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „LISVEDA“

Darbo pobūdis

Paslaugų pristatymas bei pardavimas metalo apdirbimo įmonėje
Aktyvi naujų klientų paieška(Lietuvoje ir užsienyje)
Ryšių palaikymas su esamais klientais
Projektų sąmatų skaičiavimas
Komercinių pasiūlymų ruošimas

Reikalavimai

Vadybinio (pardavimų) darbo patirtis
Kompiuterinis raštingumas
Metalo apdirbimo procesų išmanymas(patirtis metalo apdirbimo įmonėje privalumas)
Geri bendravimo, derybiniai, laiko planavimo įgūdžiai
Gebėjimas bendrauti užsienio kalba(anglų)
Gamybinių brėžinių skaitymas
Mokėjimas naudotis braižymo programomis-privalumas

Mes jums siūlome

Visas darbui reikiamas priemones
Nuolatines tobulinimosi galimybes( kursai, seminarai, parodų lankymas)
Galimybę augti kartu su įmone
Papildomą sveikatos-gyvybės draudimą
Skaidrią atsiskaitymų sistemą
Darbą profesionalų komandoje, kurioje visad gausite naudingų žinių

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas

Gaminame ir montuojame įvairaus tipo metalo konstrukcijas. Atliekame metalo apdirbimo, paruošimo, gaminių projektavimo, bei suvirinimo darbus-TIG, MIG, MAG būdais.
Jog dirbame profesionaliai, kokybiškai ir efektyviai, turėjo progos įsitikinti ir stambiausi mūsų klientai – BMB Vallentuna, JURK koncernas, didžiosios Švedijos statybų kompanijos – „JM“ , „Serneke“ , liftų ir eskalatorių gamintoja „KONE“ ir kiti.
Nuolatos ieškome naujų iššūkių ir projektų, kuriuose galėtume dar kartą įrodyti, kad esame tikri šios srities profesionalai. Labai vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą ir partnerystę
Informacija apie UAB „LISVEDA“
1410 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1031 €
25% uždirba 1031-1160 €
25% uždirba 1160-1600 €
25% uždirba nuo 1600 €
Vadovas: Tomas Misiūnas