UAB „Vandens siurbliai“

Pardavimų inžinierius

950-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Vandens siurbliai“

Darbo pobūdis

Įvairios paskirties vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo siurblių įrangos parinkimas, pardavimas ir techninis konsultavimas. Darbas specializuotoje parduotuvėje su esamais ir potencialiais juridiniais ir fiziniais klientais.

Reikalavimai darbuotojui

Imlumas naujai techninei informacijai
Aukštasis/aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas (hidrotechnikos būtų privalumas)
Geri bendravimo, komandinio darbo įgūdžiai
Atsakingas požiūris į darbą
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Patogias darbo sąlygas, reikiamus mokymus, galimybę tapti srities specialistu ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

950-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo rezultatų

VANDENS SIURBLIAI, UAB – specializuota inžinerinė įmonė, kurios pagrindinė veikla nuo 1993 m. yra vandens siurblių pardavimai ir servisas privatiems namams ir pramonės įmonėms.

Mes konsultuojame, tiekiame, montuojame, remontuojame ir aptarnaujame įvairios paskirties siurblių gamą visoje Lietuvoje. Turime 5 padalinius didžiausiuose Lietuvos miestuose, specializuotą siurblių servisą ir 50 darbuotojų komandą.

Atstovaujame daugelį pasaulyje pirmaujančių siurblių įrangos gamintojų ir siūlome sprendimus, geriausiai atitinkančius Jūsų poreikius. Mūsų klientai – vandens tiekimo, pramonės įmonės, žemės ūkio bendrovės, ūkininkai, didmeninės parduotuvės, montuotojai ir privatūs asmenys.

Daugiau informacijos apie mus rasite
informacija apie UAB „Vandens siurbliai“
1757 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
52
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1325 €
25% uždirba 1325-1596 €
25% uždirba 1596-1882 €
25% uždirba nuo 1882 €