Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nuventas“

Inžinierius - konstruktorius

800-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Nuventas“

Darbo pobūdis

  • Gaminių projektavimas 3D aplinkoje
  • Techninės dokumentacijos ruošimas
  • Pagalba kasdieniniuose darbuose

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas inžinerijos srityje
  • Gali būti paskutinių kursų studentas
  • Patirtis dirbant su 3D projektavimo programomis - Inventor/Solidworks/NX/CATIA/Solid Edge/ProE - privalumas
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai - privalumas
  • Atidumas, atsakingumas, gebėjimas greitai įsisavinti informaciją
  • Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • Atsakingą, įdomų ir dinamišką darbą naujai besikuriančioje komandoje
  • Galimybę augti, semiantis žinių ir patirties

Atlyginimas

800-1300 €/mėn. į rankas

UAB „Nuventas“ specializuojasi pramoninės virtuvės ventiliacijos sprendimuose. Techninės konsultacijos, įrenginių projektavimas, gamyba, tiekimas. Bendradarbiaujame su partneriais Baltijos šalyse, Šiaurės ir Vakarų Europoje, Artimuosiuose Rytuose
informacija apie UAB „Nuventas“
1
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.