Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Inovacinės verslo konsultacijos“
More about company »

PARDAVIMŲ INŽINIERIUS (Metalo apdirbimas)

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - UAB „Inovacinės verslo konsultacijos“

Mūsų klientė

Metalo apdirbimo įmonė, kuri savo veikla orientuojasi į masinę ir serijinę gamybą, prie komandos Vilniuje, kviečia prisijungti:

PARDAVIMŲ INŽINIERIŲ

Darbo pobūdis:
  • klientų užklausų analizė, skaičiavimai, pasiūlymų rengimas;
  • įmonės atstovavimas komercinėse bei techninėse derybose su klientais;
  • optimalaus užsakymų gamybos sprendimo parinkimas;
  • metalo gaminių gamybos gerinimo pasiūlymų teikimas.

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas;
  • analogiško darbo patirtis;
  • metalo gaminių gamybos (štampavimas, lenkimas, valcavimas, suvirinimas) technologijos išmanymas;
  • skaityti, suprasti brėžinius;
  • programų Monitor, TruTops, SolidWorks žinios;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • darbą stabiliai veikiančioje įmonėje, kuri orientuotą į kokybę;
  • stabilų, motyvuojantį bei darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • darbą komandoje, kurioje yra aiškus atsakomybių paskirstymas.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
Motyvaciniai priedai

Įmonės veikla - inžinierinės srities personalo paieška, atranka ir įdarbinimas. Esame sukūrę platų inžinierinės srities specialistų kontaktų tinklą ir nuolat jį plečiame visoje Lietuvoje.

Darbo ieškantiems inžinieriams padedame rasti labiausiai darbo lūkesčius atitinkančias įmones, kuriose jie turės galimybę tobulėti, naudoti savo turimas žinias, įgyti naujas kompetencijas, taip pat kilti karjeros laiptais vienoje iš pačių paklausiausių darbo sričių pasaulyje.