Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ignitis grupė“
More about company »

PARDAVIMŲ IR KLIENTŲ APTARNAVIMO DEPARTAMENTO VADOVAS (-Ė)

Vilnius - UAB „Ignitis grupė“

Darbo aprašymas

  • Privačių klientų pardavimų ir aptarnavimo departamento komandos valdymas (formavimas, kompetencijos, motyvacija, rezultatai);
  • Pardavimų strategijos ir taktikos valdymas (kūrimas, vystymas, priežiūra, pardavimų planavimas ir kontrolė);
  • Privačių klientų patirties ir aptarnavimo strategijos valdymas (modelio kūrimas, vystymas, priežiūra, klientų pasitenkinimo rezultatų gerinimas);
  • Nuotolinių klientų aptarnavimo kanalų darbo koordinavimas (skambučių ir kontaktų centras, operacijų centras, susiję funkcijos);
  • Privačių klientų aptarnavimo ir pardavimo procesų tobulinimas, siekiant sukurti puikią klientų patirtį.
  • Bendrovės strategijos kūrimas ir įgyvendinimas privačių klientų aptarnavimo ir pardavimų srityse.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina rinkodaros, vadybos ar ekonomikos srityse);
  • Ne mažesnė kaip 5 metų patirtis B2C arba B2B segmentų valdyme didelėje įmonėje (telco, finansų, FMCG sektoriuose);
  • Stiprūs komandos formavimo, įgalinimo ir vystymo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą;
  • Komunikabilumas, pristatymų ir pardavimo įgūdžiai;
  • Puikūs darbo Microsoft Office programomis įgūdžiai (Word, Excel, Outlook, PowerPoint).

Papildoma informacija

Kodėl turėtumėte mus pasirinkti?
  • Dalyvavimas istoriniame rinkos transformacijos procese, kuriant ir plėtojant klientų aptarnavimą ir pardavimus pažangiausioje energetikos įmonių grupėje;
  • Nuolatiniai iššūkiai ir profesinio tobulėjimo galimybės;
  • Draugiška ir tobulėti skatinanti profesionalų komanda;
  • Galimybė realizuoti savo idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius;
  • Puikios darbo sąlygos ir įdomus darbas.

„Lietuvos energijos“ komercinė organizacija – naujai formuojama strategiškai svarbi grupės bendrovė, apjungsianti „Lietuvos energijos tiekimo“ ir „Energijos tiekimo“ veiklas ir įgyvendinsianti kertinę LE2030 strategijos užduotį – padėti „Lietuvos energijos“ grupei įsitvirtinti tarp geriausių pasaulio energetikos bendrovių. Valdydama 700 mln. EUR metinę apyvartą, naujos kartos energetikos paslaugas Bendrovė teiks daugiau nei 1,6 mln. privačių ir 30 tūkst. verslo klientų Lietuvoje bei užsienio šalyse. Komercinė organizacija ne tik sieks užtikrinti bazinius jos klientų poreikius – elektros bei dujų tiekimą, bet ir plėtos išmanių paslaugų asortimentą, siūlys rinkai inovatyvius energijos gamybos, saugojimo, taupymo bei elektromobilių įkrovimo sprendimus.