Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Balt Furn“

Pardavimų ir Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Balt Furn“

Darbo pobūdis

Augantis „Ease. Mano namų stilius“ ieško pardavimų ir klientų aptarnavimo specialistų – motyvuotų žmonių, gebančių perteikti „Ease“ idėją ir profesionaliai pristatyti atstovaujamus prekės ženklus bei produktus. Galinčių ir gebančių iškelti sau tikslus ir jų siekti, pasitelkus įrankius, kuriuos organziacija suteiks.

Reikalavimai darbuotojui

– Patirtis baldų pardavimų srityje;
– Patirtis klientų aptarnavime ir problemų sprendime;
– Darbo patirtis su apskaitos programa;
– Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
– Domėjimasis architektūra ir interjero dizainu;
– Orientacija į rezultatą;
– Geri planavimo įgūdžiai, analitinis mąstymas;
– Reprezentatyvi ir komunikabili asmenybė;
– Anglų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

– Įdomų darbą kintančioje ir konkurencingoje rinkoje;
– Darbą draugiškame ir motyvuotame kolektyve;
– Tarptautinius mokymus ir parodas;
– Kontaktų tinklą ir bendravimą su žinomais Lietuvos interjero dizaineriais;
– Konkurencingą ir motyvuojantį atlygį.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Taikoma bonusinė sistema

Ease. Mano namų stilius“ – baldų ir interjero salonas Vilniuje, kurio idėja – pristatyti klientams savo kokybe ir dizainu ilgaamžius baldus, o kartu siekti sukurti klientams jaukumą namams ir ilgalaikę vertę.
informacija apie UAB „Balt Furn“
2716 €
Vid. atlyginimas bruto
(78% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.