Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „M Capital“

Pardavimų ir tinklo plėtros vadovas (vadovė)

2000-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „M Capital“

IEŠKOME KOLEGOS

Kuris tiesiogiai vystytų ir plėstų pardavimų tinklą, taip užtikrindamas organizacijos augimą, o tiksliau - padėtų kompanijai pereiti į kitą lygą!

Pagrindinis prioritetas bus pardavimų tinklo augimas per įmonės politikos ir strategijos formavimą, programų ir projektų inicijavimą ir darbą su suinteresuotomis šalimis: pardavimų tinklas, valdyba, verslo partneriai. Papildomai tikėsiuos pagalbos ir prisidėjimo prie esamo tinklo aktyvumo ir efektyvumo vystymo.

KO IEŠKOME ŽMOGUJE?

Požiūrio, jog aiškių atsakymų nėra, bet per bandymus ir matavimo rodiklius galima pasiekti didelių rezultatų. Gebėjimas dirbti su skirtingomis interesų grupėmis ir lanksčiai prisitaikyti prie situacijos. Atkaklumas siekiant tikslo, net jei kartais idėjos nebus priimtos iš pirmo karto. Žodžiu, ieškome kieto kompaniono (-ės) „raketai“ konstruoti :)

KAS BŪTINA?
Vadovavimo pardavimų komandai ir/arba tinklo vystymo patirtis. Atsparumas dideliam kiekiui informacijos ir vykstančių procesų skaičiui ir gebėjimas deprioretizuoti veiklų kiekį, kad koncentracija išliktų į didžiausią vertę kuriančias veiklas.

KAS TAVĘS LAUKIA, JEI PRISIJUNGSI?

Lanksti darbo aplinka, nes mums rūpi ne laikas ar vieta, o įsitraukimas ir rezultatai. Labai aktyvūs ir atsakomybę prisiimantys kolegos, orientuoti į rezultatus bei problemų sprendimą. Itin reiklus pardavimų tinklas, kuris neleidžia snausti. Vadovas, kurio pagrindinis tikslas, kad Tau sektųsi ir turėtum kuo pasigirti. Patirtis nestandartiniame verslo modelyje, kas yra privalumas tolesnei karjerai.

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. į rankas
(priklausomai nuo patirties) ir papildomos naudos, kurios Tave motyvuotų.
UAB „M Capital“

UAB „M Capital“

M Capital - pardavimų ir edukacijos kompanija, dirbanti asmeninių finansų valdymo, pinigų įdarbinimo ir gyvybės draudimo srityse. Šiuo metu pardavimų tinklą sudaro apie 200 konsultantų, kurie naudojasi bendra įmonės infrastruktūra, mokymų sistema ir sukaupta patirtimi. Kiekvienas prie kompanijos prisijungiantis žmogus turi galimybę tapti profesionaliu konsultantu, o ilgainiui susikurti savo komandą ir vystyti savo veiklą. Svarbiausia – siekiame didinti Lietuvos žmonių finansinį raštingumą ir padedam kiekvienam išmokti savarankiškai priimti tvarius finansinius sprendimus.
informacija apie UAB „M Capital“
2513 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.