UAB „SABELIJOS PREKYBA“

Pardavimų koordinatorius (-ė)

1000-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „SABELIJOS PREKYBA“

Darbo pobūdis

PARDAVIMŲ DEPARTAMENTUI IEŠKOME PARDAVIMŲ KOORDINATORIAUS (-ĖS), KURIO (-IOS)PAGRINDINĖ VEIKLA KOORDINUOTI PARDAVIMO VEIKLOJE VYKSTANČIUS PROCESUS.

Darbas kartu su Pardavimų Direktoriumi:
  • Pardavimo procesų koordinavimas.
  • Dokumentų tvarkymas.
  • Kiti administraciniai darbai.

Reikalavimai

  • Opertyvus operacijų atlikimas.
  • Puikios Excel žinios.
  • Darbo su apskaitos programa/-omis patirtis (privalumas).
  • Imlumas naujovėms, įžvalgumas, kruopštumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje.
  • Nuolatinį tobulėjimą ir kvalifikacijos kėlimo kursus.
  • Konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

SABELIJOS PREKYBA UAB - komanda, kuri ne tik siekia ambicingų tikslų, bet ir moka pasidžiaugti pasiektais rezultatais.

KVIEČIAME PRISIJUNGTI!

SABELIJOS PREKYBA UAB - pirmaujanti darbo saugos priemonių gamintoja ir tiekėja Lietuvoje, sukaupusi didesnę nei 20 metų sėkmingo darbo patirtį.

SABELIJOS PREKYBA UAB - išsiskirianti ypatingu dėmesiu klientams ir jų poreikiams. Mūsų sprendimus ir produkciją naudoja pirmaujančios Lietuvos įmonės ir organizacijos privačiame bei valstybiniame sektoriuose.

MES SAUGOME DIRBANTĮ ŽMOGŲ.
Visada šalia – www.SabelijosPrekyba.lt
See all ads of this company (7)
informacija apie UAB „SABELIJOS PREKYBA“
1756 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
69
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1048 €
25% uždirba 1048-1400 €
25% uždirba 1400-1927 €
25% uždirba nuo 1927 €