Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Arista executive search Lithuania
More about company »

PARDAVIMŲ PADALINIO VADOVAS (-Ė)

Kaunas - UAB Arista executive search Lithuania

Mūsų klientė – tarptautinė kompanija, kurios veiklos sritis yra mažmeninė ir didmeninė prekyba. Įmonės aukšti kokybiniai standartai bei šiuolaikiški verslo valdymo įgūdžiai leidžia pasiekti itin aukštų rezultatų, patenkinti klientų ir darbuotojų lūkesčius. Šiuo metu įmonė ieško ambicingo, į rezultatus orientuoto komandos nario.

DARBO POBŪDIS:
Komandos formavimas, valdymas, kontrolė ir motyvavimas;
Padalinio veiklos organizavimas ir administravimas;
Mažmeninės prekybos vykdymo priežiūra ir kontrolė;
Komandinis didmeninės prekybos, aktyvių pardavimų vykdymas;
Naujų klientų pritraukimas, rinkos analizavimas;
Individualus aktyvių pardavimų vykdymas;
Veiklos rodiklių (pelningumas, apyvarta ir pan.) siekimas, analizė, kontrolė ir sprendimų veiklos gerinimui inicijavimas.

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas (techninėje srityje – didelis privalumas);
Ne mažesnė nei 3 metų mažmeninės prekybos vystymo patirtis;
Vadovavimo, komandos formavimo patirtis;
Prekybiniai, derybiniai įgūdžiai;
Finansinių rodiklių supratimas, analitiniai įgūdžiai.
Rinkos, konkurencinės aplinkos išmanymas;
Geri anglų, rusų kalbų įgūdžiai;
Organizaciniai, komerciniai gebėjimai.

Įmonė siūlo:

Darbą tarptautinėje kompanijoje;
Karjeros perspektyvas;
Patrauklią kompanijos motyvacinę sistemą;
Tobulėti skatinančią atmosferą.

Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mes profesionali komanda, išsiskirianti pagarbiu požiūriu tiek į darbdavių, tiek į darbuotojų poreikius. Padedame susirasti darbą tiems, kurie aiškiai žino, ko nori. Konsultuojame tuos, kurie savęs dar tik ieško, atskleidžiame jų stipriąsias puses, nurodome galimas veiklos kryptis.
Vadovams padedame atrasti tinkamiausią kandidatą į pageidaujamą pareigybę, suformuoti tinkamą komandą!
Konsultuojame įvairiais personalo vadybos klausimais.