Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Transporto vystymo grupė“

Pardavimų palaikymo skyriaus asistento (-ės)

Nuo 642 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kėdainiai - UAB „Transporto vystymo grupė“

Darbo pobūdis

  • Tolimųjų reiso vairuotojų ataskaitų sutikrinimas;
  • Duomenų suvedimas iš Loctracker programos į transporto programą;
  • Operatyvus bendradarbiavimas su kolegomis sprendžiant neatitikimus;
  • Pagalba savo komandai atliekant pavestus papildomus darbus.

Reikalavimai

  • Imlumas, kruopštumas, operatyvumas ir gebėjimas dirbti komandoje;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Noras tobulėti;
  • Būtina rusų kalba.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir aktyvų darbą didelėje transporto kompanijoje;
  • Puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 642 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Sėkmingai dirbančiai, vienai iš 15 didžiausių Lietuvos transporto įmonių- UAB „Transporto vystymo grupė“ užsiimančiai tarptautiniais krovinių gabenimais, gerai apmokamam darbui reikalingas vadybininkas - ekspeditorius.
informacija apie UAB „Transporto vystymo grupė“
1334 €
Vid. atlyginimas bruto
607
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1140 €
25% uždirba 1140-1221 €
25% uždirba 1221-1406 €
25% uždirba nuo 1406 €