Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "NT Partneriai"
More about company »

Pardavimų palaikymo vadybininkė (-as) ENG+RUS

Vilnius - UAB "NT Partneriai"

Darbo pobūdis

Klientų užklausų, dėl nekilnojamojo turto objektų pirkimo Ispanijoje ar Turkijoje apdorojimas;
Patrauklių pasiūlymų ruošimas;
Potencialių klientų paieška;
Interneto rinkodara;
Veiklos ir rezultatų analizė, ataskaitų ruošimas ir atskaitomybė tiesioginiam vadovui.

Reikalavimai

Labai geros anglų bei rusų kalbos žinios;
Sėkminga panašaus darbo patirtis (ne mažiau nei 1 metai);
Gebėjimas analizuoti klientų poreikius;
Gebėjimas strategiškai mąstyti ir operatyviai priimti sprendimus;
Gebėjimas įtaigiai kalbėti, teikti pasiūlymus;
Sąžiningumas, savarankiškumas, atsakingumas, iniciatyvumas, komunikabilumas;
Nuotrauka prie CV būtina.

Mes jums siūlome

Fiksuotą darbo užmokestį;
Darbą pagal darbo sutartį;
Pilną darbo etatą;
Visas darbui reikalingas priemones;
Karjeros perspektyvas;
Asmeninio tobulėjimo galimybes;
Atsakingą, įdomų darbą perspektyvioje ir sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje;
Draugišką, darnų, veržlų kolektyvą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Naujai įsisteigusi įmonė Lietuvoje, glaudžiai bendradarbiaujanti su Erne International pirmtake Turkijoje: www.erneinternational.com. UAB "Ernė" nuolat plečia savo veiklos sritis bei planuoja vykdyti veiklą ne tik Lietuvoje, tačiau ir kituose Europos valstybėse. Įmonės veikla orientuota į nekilnojamojo turto pirkimą-pardavimą, naujų nekilnojamųjų objektų paiešką, statybą, inžinerinius darbus, dalinai agrikultūros plėtojimą bei verslo konsultacijų teikimą.
Informacija apie UAB "NT Partneriai"
3
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Andrej Naumčik