Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab
More about company »

PARDAVIMŲ PROJEKTŲ GRUPĖS VADOVAS (-Ė)

Vilnius - Talent Lab

Pagrindinės atsakomybės

  • Klientų paieška B2B segmente, potencialo nustatymas;
  • Komandos koordinavimas;
  • Asmeninių bei komandos mėnesinių ir metinių pardavimo tikslų siekimas;
  • Potencialių pardavimo krypčių sudarymas ir kontrolė;
  • Konkurencinės aplinkos analizė;
  • Rezultatų analizė ir pristatymas pardavimų padalinio vadovui;
  • Derybų su klientais vedimas, siekiant abipusės naudos;
  • Kliento poreikių identifikavimas ir pardavimų strategijos pritaikymas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, pradinių sąlygų aptarimas;
  • Įmonės siūlomų sistemų ir paslaugų reprezentavimas naujiems ir esamiems klientams.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Sėkminga pardavimų patirtis B2B segmente;
  • Labai geri bendravimo įgūdžiai;
  • Puikūs derybiniai bei klientų poreikių nustatymo įgūdžiai;
  • Organizuotumas ir orientacija į rezultatą;
  • Pardavimo veiksmų planavimo patirtis;
  • Proaktyvumas siūlant pagerinimus darbo kokybei.

Privalumai
  • Patirtis IS sistemų ir/arba paslaugų pardavimuose.

Mūsų klientas Jums siūlo

  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Įdomų ir perspektyvų darbą draugiškame kolektyve;
  • Tobulėjimo galimybes dirbant su įvairiais projektais.
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – kompanija Labbis, kurianti IT produktus, kuriais naudojasi daugiau nei 2600 verslo įmonių bei valstybinių įstaigų. Organizacija bendradarbiauja su Lietuvos ir tarptautinėmis bendrovėmis daugiau nei 25 metus, o įmonėje dirba daugiau nei 100 komandos narių. Mūsų klientė sparčiai auga ir kviečia prisijungti prie šaunaus kolektyvo!

Daugiau informacijos rasite