DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) ( METALO PREKĖS)

Nuo 1570 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Kesko Senukai Lithuania“

Darbo pobūdis

  • komercinių pasiūlymų rengimas
  • pardavimo projektų eigos priežiūra
  • darbas su esamais ir potencialiais klientais
  • naujų klientų paieška, sutarčių su jais pasirašymo derinimas
  • bendravimas ir bendradarbiavimas su kitais įmonės skyriais
  • rinkos tendencijų sekimas ir konkurencinės aplinkos analizė

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas (vadybos, ekonomikos srityje)
  • būtina panašaus darbo patirtis (privalumas su metalo prekėmis)
  • gebėjimas savarankiškai planuoti savo darbo laiką
  • vairuotojo pažymėjimas
  • rusų arba anglų kalbos mokėjimas

Mes Jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje
  • konkurencingą ir motyvuojančią atlygio sistemą
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas
  • visas darbui reikalingas priemones
  • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas , adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu.

Apie atrankos eigą informuosime tik atrinktus kandidatus.

Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: .

Atlyginimas

Nuo 1570 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
2014 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
2972
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1264 €
25% uždirba 1264-1626 €
25% uždirba 1626-2220 €
25% uždirba nuo 2220 €