Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
More about company »

PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (LANGAI, FASADAI)

Vilnius - UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

Darbo pobūdis:

Atstovaujamos produkcijos ir paslaugų pardavimas Vilniaus regione;
Bendravimas su esamais klientais bei ryšių su naujais užmezgimas;
Vykdomų projektų koordinavimas visais etapais (nuo komercinio pasiūlymo pateikimo iki projekto įgyvendinimo).

Reikalavimai kandidatui:

Aukštasis išsilavinimas;
Statyboms skirtų produktų pardavimo patirtis;
Privalumas: rusų ir anglų kalbų įgūdžiai;
Kompiuterinis raštingumas;
Sugebėjimas dirbti tiek individualiai tiek komandoje;
Aktyvumas, veržlumas, organizuotumas, orientacija į rezultatus;
Bendravimo, bendradarbiavimo, prezentavimo ir derybiniai įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė Jums siūlo:

Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes sėkmingoje kompanijoje;
Įdomų, iššūkių pilną, dinamišką darbą pardavimų srityje;
Profesionalią ir palaikančią komandą;
Konkurencingą atlygio paketą ir motyvacinę sistemą.

Mūsų klientė – viena stambiausių lietuviško kapitalo medinių langų, durų, fasadų gamintoja. Savo sėkmę užtikrinanti aukštais veiklos standartais bei aukštos kvalifikacijos kolektyvu. Prie profesionalios komandos Vilniuje kviečia prisijungti pardavimų projektų vadovą (-ę).