Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo konsultacijų grupė"
More about company »

PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (REKLAMOS GAMYBA) (#8454995)

Kaunas - UAB "Personalo konsultacijų grupė"

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų paieška Lietuvos ir užsienio rinkose;
  • Kliento poreikius atitinkančių sprendimų siūlymas;
  • Kokybiškas klientų aptarnavimas ir santykių palaikymas su jais;
  • Sąmatų sudarymas.

Reikalavimai

  • Pardavimų projektų vadovo patirtis (reklamos gamybos srityje būtų didelis privalumas);
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Puikūs poreikių išsiaiškinimo, derybų įgūdžiai;
  • Patirtis su CorelDRAW programa;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Komunikabilumas, veržlumas, darbštumas, atsakingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Galimybę realizuoti save ir savo idėjas;
  • Darbą su itin aukštos kokybės produktais;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką, kompetentingą kolektyvą.

Informuosime atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą.

Mūsų klientė - sėkmingai veiklą vykdanti įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis - lauko išorinės vaizdinės reklamos gamyba ir nuoma.