UAB „Solet Technics“

PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (SAULĖS ENERGETIKA)

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Solet Technics“

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame ilgalaikei karjerai įmonėje, prisidedančioje prie tvarios visuomenės kūrimo, vienoje iš sparčiausiai besivystančių verslo sričių. Siūlome išsamius apmokymus, įdomius projektus profesionalioje komandoje, subalansuotą darbo krūvį ir patogias darbo sąlygas. Užtikrinsime visas reikalingas darbui priemones, pagarbą Jūsų asmenybei ir Jūsų laikui, sąžiningą atlyginimą ir papildomas motyvavimo priemones.
Pasikalbėkime apie šį pasiūlymą – siųskite savo gyvenimo aprašymą jau šiandien. Jūsų asmens duomenų saugumu ir atrankos konfidencialumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe valdysite potencialių klientų užklausas: profesionaliai priimsite užklausas, išsiaiškinsite poreikį, formuosite pasiūlymus ir parduosite saulės elektrines ir elektromobilių įkrovimo stoteles privatiems bei verslo klientams. Tikimės ir aktyvios klientų paieškos, sėkmingų derybų ir nuolatinės klientų duomenų bazės plėtros. Išsamiau apie viską - susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite panašaus darbo patirties, esate išsilavinęs (-usi), profesionaliai bendraujate, turite vairuotojo pažymėjimą. Jūsų aktyvių pardavimų patirtį ir gebėjimą profesionaliai konsultuoti besikreipiančius klientus telefonu laikytume privalumais. Jei esate aktyvus, pozityvus, savarankiškas žmogus, siekiantis užsibrėžtų tikslų ir rezultatų, bei planuojate karjerą vienoje perspektyviausių verslo sričių ir patikimoje komandoje (darbuotojai pas mus nesikeičia!), tuomet nedelskite- siųskite savo CV jau dabar !

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas
pirmasis skaičius – fiksuota atlyginimo dalis, antrasis – potencialiai atlyginimas su priedais.
UAB „Solet Technics“

UAB „Solet Technics“

„Solet Technics” – jau daugiau nei dešimt metų sėkmingai veikianti saulės energetikos įmonė. Projektuojame elektrines, deriname projektus, parenkame tinkamą įrangą, sumontuojame jėgaines, įrengiame fotovoltines sistemas ir priemones elektrai iš atsinaujinančių energijos išteklių, parengiame elektrinių modeliavimo ir gamybos prognozių ataskaitas, tvarkome dokumentaciją ir prižiūrime turimas elektrines.
„Solet Technics” – saulės elektrinių ekspertai. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Solet Technics - mūsų saulėtos idėjos Jums.
Stipriname komandą ir kviečiame profesionalą (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Solet Technics“
3093 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1900 €
25% uždirba 1900-2729 €
25% uždirba 2729-3625 €
25% uždirba nuo 3625 €