Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Selera"
More about company »

PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (Ė)

Vilnius - UAB "Selera"

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieška;
Nuolatinis ryšių su esamais klientais palaikymas ir vystymas;
Aktyvus produktų pristatymas klientams;
Pasiūlymų ruošimas, teikimas ir dalyvavimas derybose; Sutarčių sudarymas ir administravimas;
Atsakomybė už asmeninių pardavimų augimą.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
Aktyvių pardavimų patirtis B2B segmente ne mažiau 2 metai (patirtis baldų segmente privalumas);
Aktyvumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą.

Mes jums siūlome

Darbą draugiškoje profesionalų komandoje;
Galimybę dirbti su didžiausiomis Lietuvos ir užsienio įmonėmis;
Galimybę prisiimti atsakomybę ir daryti reikšmingus sprendimus;
Fiksuotą darbo atlygį ir nuo rezultatų priklausančius priedus.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

UAB "SELERA" - įmonė, prekiaujanti plačiu, žinomų Europos gamintojų, metalinių baldų, biuro baldų bei kėdžių asortimentu. Per 20 aktyvios ir atsakingos veiklos metų įmonės darbuotojai sukaupė svarią patirtį šiame verslo segmente. Mumis pasitiki didžiausios Lietuvos ir tarptautinės verslo įmonės, valstybinės institucijos. Šiuo metu prie mūsų komandos Vilniuje kviečiame prisijungti pardavimų projektų vadovą (-ę).
Informacija apie UAB "Selera"
761 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gvidas Ališevičius