Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ignitis grupė“
More about company »

PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Vilnius - UAB „Ignitis grupė“

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie mūsų komandos kviečiame prisijungti pardavimų profesionalą, kuris bus atsakingas už įmonės teikiamų B2B paslaugų pardavimą Lietuvos ir užsienio klientams. Tavo darbo pobūdis ir atsakomybės:
  • Naujų klientų paieška, ilgalaikių santykių su esamais palaikymas ir vystymas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, derybos, sutarčių sudarymas;
  • Konkurentų ir pardavimų rezultatų analizė;
  • Dalyvavimas formuojant įmonės pardavimų strategiją bei įvedant į rinką naujus produktus;
  • Kartu su kolegomis iš kitų skyrių ieškoti geriausio sprendimo klientui bei jį parduoti.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 3 metų pardavimų patirtis B2B segmente;
  • Supratimas apie IT ir telekomunikacijų produktus bei rinkos tendencijas;
  • Geri derybų vedimo, paslaugų prezentacijų įgūdžiai;
  • Orientacija į galutinį rezultatą;
  • Lyderio savybės, veržlumas siekiant rezultatų, inovatyvus ir atsakingas požiūris į darbą;
  • Komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • Aukštasis universitetinis (ekonomikos, vadybos, IT) išsilavinimas;
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios (raštu ir žodžiu);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Pareigybių grupės pastovios atlyginimo dalies intervalas yra nuo 1030 iki 2EUR (neatskaičius mokesčių). Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją. Prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis.

Papildoma informacija

Kodėl turėtumėte mus pasirinkti?
  • Darbas perspektyvioje ir augančioje įmonėje;
  • Stabilus fiksuotas atlygis bei priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybės;
  • Galimybė realizuoti savo idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius;
  • Visos darbui reikalingos priemonės geriems rezultatams pasiekti;
  • Karjeros galimybės įmonių grupėje;
  • Geros darbo sąlygos ir visos socialinės garantijos.

KAS YRA „DUOMENŲ LOGISTIKOS CENTRAS“?

UAB „Duomenų logistikos centras“ yra viena didžiausių duomenų perdavimo bei duomenų centrų operatorių Baltijos šalyse. Įmonė valdo duomenų centrus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei savo klientams užtikrina spartų ir stabilų duomenų perdavimą šviesolaidiniu tinklu tiek Lietuvoje, tiek ir už šalies ribų. Mūsų paslaugomis naudojasi stambios verslo ir energetikos įmonės, ryšio operatoriai, finansų ir valstybės institucijos.