UAB „Nefelė“

PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

2400-4500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Nefelė“

Darbo pobūdis

Ieškome aktyvių, motyvuotų, orientuotų į didžiausias pardavimų galimybes žmonių:

Jei tau derėtis maloniau nei kalbėtis
Gebi parduoti akimirksniu
Pažįsti media ir reklamos rinką geriau nei savo draugus
Gebi dirbti savarankiškai su klientais ir su media agentūromis
Suvoki, kas yra indėlis komandinio darbo sėkmės naudai.
Darbo laiką skirsi:
Pardavimų vykdymams su strateginiais klientais: susitikimai, profesionalių reklamos sprendimų ieškojimas
Išvengsi administracinio darbo: pasiūlymus, sutartis, projektų techninę dalį rengia kolegos, todėl tik puiki komunikacija, sutarimas su kolegomis gali vesti link aukštų rezultatų pasiekimo
Laiką skirsi išorinės verslo aplinkos pažinimui, bei šių dienų rinkos stebėjimui, kuris atspindi naujoves reklamos srityje

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės:

Sėkmingos pardavimų patirties B2B klientams
Stiprios orientacijos į rezutatą, ambicingumo jo siekiant
Kūrybiško, nestandartinio mąstymo
Gebėjimo parduoti klientui vertę, kokybišką paslaugą, o ne kainą
Sugebėjimo "išgirsti klientą, suprasti jo poreikius ir pasiūlyti jam tinkamiausią sprendimą ( žmonių tipų pažinimas- didelis privalumas)
Sklandaus minčių dėstymo
Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas (marketingo srityje – privalumas).
Vairuotojo pažymėjimas- B kategorija

Įmonė siūlo

Siūlome:

Darbą plačiausią lauko reklamos auditoriją turinčiame tinkle
Vertą tavo rezultatų atlyginimą
Darbo vietą Vilniuje arba Kaune
Galimybes praplėsti savo žinių ir įgūdžių bagažą, ugdytis kompetencijas, asmenines savybes
Konkretų VIP klientų ir agentūrų portfelį
Galimybę gerinti asmeninius rezultatus kartu su ambicingais įmonės plėtros planais

Atlyginimas

2400-4500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedai nuo pasiektų rezultatų (apribojimų atlygiui nėra)

Personalo atrankos paslaugų įmonė NEFELĖ- pardavimo specialistų paieška ir atranka.
Mūsų klientas- 12-us metus veikianti lauko reklamos įmonė UAB LT Advert. Tai - plačiausias lauko reklamos tinklas, veikiantis net 60 Lietuvos miestų. Patyrusi komanda klientams teikia profesionalias paslaugas, kurdami partneriškus santykius, puoselėdami vertybes ir prisidėdami prie jų verslo sėkmės.
Įmonės vadovai ir visa komanda orientuoti į ilgalaikius santykius su savo klientais, į draugišką, motyvuojančią darbo aplinką. Įmonė vykdo plėtros planus ir tvariai plėtrai vystyti į komandą kviečia Pardavimų projektų vadovą (-ę)