Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Nuo 950 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kesko Senukai Lithuania“
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
#6 Lietuvoje

Darbo pobūdis:

  • darbas su esamais klientais – B2C ir B2B;
  • naujų klientų paieška ir derybų su jais vedimas;
  • komercinių pasiūlymų, sutarčių rengimas ir atsiskaitymų kontrolė;
  • ataskaitų rengimas;
  • bendravimas ir bendradarbiavimas su kitais įmonės skyriais.

Reikalavimai:

  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • panašaus darbo patirtis;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • komunikabilumas, orientacija į klientą;
  • orientacija į rezultatą;
  • vairuotojo pažymėjimas (automobiliu pasirūpinsime mes).

Mes Jums siūlome:

  • priedus, priklausančius nuo asmeninių rezultatų;
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 950 €/mėn. į rankas
Mokami priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1809 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
3233
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1061 €
25% uždirba 1061-1399 €
25% uždirba 1399-1990 €
25% uždirba nuo 1990 €